PDUMV20HVNETLX
DigiKey raktári szám
PDUMV20HVNETLX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDUMV20HVNETLX
Leírás
PDU SWITCHED 3.2-3.8KW 200-240V
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PDU (energiaelosztó-egység) Rack, függőleges
Kategória
Bemeneti AC csatlakozó
NEMA L6-20P
Gyártó
Eaton Tripp Lite
AC kimenetek
24
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti AC csatlakozó
IEC 320-C13 (20), C19 (4)
Alkatrész státusza
Aktív
Bemeneti feszültség
200V, 208V, 220V, 230V, 240V
Típus
PDU (energiaelosztó-egység)
Vezeték hossza
10' (3,05m)
Rögzítés módja
Rack, függőleges
Tanúsítvány
CE, CSA, FCC, NOM, UL
Max. áram
20A