PDUMNH30HV
DigiKey raktári szám
PDUMNH30HV-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDUMNH30HV
Leírás
PDU MONITORED 208V/240V 30A C13
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PDU (energiaelosztó-egység) Rack, vízszintes
Kategória
Bemeneti AC csatlakozó
NEMA L6-30P
Gyártó
Eaton Tripp Lite
AC kimenetek
16
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti AC csatlakozó
IEC 320-C13 (12), C19 (4)
Alkatrész státusza
Aktív
Bemeneti feszültség
208V, 240V
Típus
PDU (energiaelosztó-egység)
Ház anyaga
Acél
Rögzítés módja
Rack, vízszintes
Vezeték hossza
12' (3,66m)
Max. áram
30A