PDUMH15HVNET
DigiKey raktári szám
TL2208-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDUMH15HVNET
Leírás
PDU SWITCHED 200V - 240V 15A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PDU (energiaelosztó-egység) Rack, vízszintes
Kategória
Bemeneti AC csatlakozó
IEC 320-C14
Gyártó
Eaton Tripp Lite
AC kimenetek
8
Csomagolás
Ömlesztve
Kimeneti AC csatlakozó
IEC 320-C13
Alkatrész státusza
Aktív
Bemeneti feszültség
200 ~ 240V
Típus
PDU (energiaelosztó-egység)
Ház anyaga
Acél
Rögzítés módja
Rack, vízszintes
Vezeték hossza
6,5' (1,98m)
Max. áram
15A