EVMA2120A
DigiKey raktári szám
95-EVMA2120A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVMA2120A
Leírás
EATON G4 3-PHASE MANAGED RACK PD
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PDU, Túlfeszültség-levezető Rack, függőleges
Kategória
Túlterhelés elleni védelem
Áramköri megszakító(k)
Gyártó
Eaton Tripp Lite
Bemeneti AC csatlakozó
NEMA L21-20P
Csomagolás
Doboz
AC kimenetek
24
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti AC csatlakozó
C13 (12), C39 (12)
Típus
PDU, Túlfeszültség-levezető
Bemeneti feszültség
120V, 208V
Rögzítés módja
Rack, függőleges
Ház anyaga
alumínium
Max. áram
20A