XVM-259R2635-R
DigiKey raktári szám
283-XVM-259R2635-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XVM-259R2635-R
Leírás
CAP MODULE 6.25F 259.2V
Részletes leírás
6.25 F (EDLC) szuperkondenzátor 259.2 V modul, csavaros sorkapcsos 250mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
250mohm
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Tokozás
modul, csavaros sorkapcsos
Kapacitás
6.25 F
Méretek
21,654" H. x 10,472" Sz. (550,00mm x 266,00mm)
Tűrés
-5%, +20%
Max. magasság (beültetve)
3,689" (93,70mm)
Névleges feszültség
259.2 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C