XTM-18R0626-R
DigiKey raktári szám
283-XTM-18R0626-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XTM-18R0626-R
Leírás
CAP 61.7F -5% +20% 18V CHAS MNT
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
61.7 F (EDLC) szuperkondenzátor 18 V modul 22mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Sorozat
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
modul
Kapacitás
61.7 F
Méretek
9,291" H. x 1,803" Sz. (236,00mm x 45,80mm)
Tűrés
-5%, +20%
Max. magasság (beültetve)
3,051" (77,50mm)
Névleges feszültség
18 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C