XB3550-2R5307-R
DigiKey raktári szám
283-4175-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB3550-2R5307-R
Leírás
CAP 300F 10% 2.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
300 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, Henger - bepattanó 7mohm 1500 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, Henger - bepattanó
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Kapacitás
300 F
Méretek
1,378" átmérő (35,00mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
2,126" (54,00mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
7mohm