TV1840-3R0606-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 900
Adatlap
60 F (EDLC) szuperkondenzátor 3 V Radiális, fémdoboz 13mohm 1000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How to correctly size a Supercapacitor
TV1840-3R0606-R
DigiKey raktári szám
283-TV1840-3R0606-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV1840-3R0606-R
Leírás
CAP 60F -10% +30% 3V T/H
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
60 F
Méretek
0,728" átmérő (18,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,654" (42,00mm)
Névleges feszültség
3 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
13mohm