TV1635-3R0356-R
DigiKey raktári szám
283-4672-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TV1635-3R0356-R
Leírás
CAP 35F -10% +30% 3V T/H
Részletes leírás
35 F (EDLC) szuperkondenzátor 3 V Radiális, fémdoboz 15mohm 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
35 F
Méretek
0,650" átmérő (16,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,496" (38,00mm)
Névleges feszültség
3 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
15mohm