TR1-2410FA15-R
DigiKey raktári szám
283-TR1-2410FA15-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-TR1-2410FA15-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-TR1-2410FA15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR1-2410FA15-R
Leírás
FUSE BRD MNT 15A 125VAC/VDC 2SMD
Részletes leírás
15 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,256" H. x 0,122" Sz. x 0,122" M. (6,50mm x 3,10mm x 3,10mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.00315 Ohms
Névleges AC feszültség
125 V