TR1-2410FA12-R
DigiKey raktári szám
283-TR1-2410FA12-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-TR1-2410FA12-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-TR1-2410FA12-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR1-2410FA12-R
Leírás
FUSE BRD MNT 12A 125VAC/VDC 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cURus
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,256" H. x 0,122" Sz. x 0,122" M. (6,50mm x 3,10mm x 3,10mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.00395 Ohms
Névleges AC feszültség
125 V