TR1-2410FA10-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TR1-2410FA10-R |
Leírás | FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC 2SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges DC feszültség |
Gyrt. | Válaszidő Gyors |
Sorozat | Tokozás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Megszakítóképesség / névleges feszültség 50A |
Alkatrész státusza Aktív | Tanúsítvány cURus |
Rögzítés módja Felületszerelt | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Biztosíték típusa | Méretek 0,256" H. x 0,122" Sz. x 0,122" M. (6,50mm x 3,10mm x 3,10mm) |
Névleges áram (Amper) | DC hidegellenállás 0.0051 Ohms |
Névleges AC feszültség 125 V | Alap típusszám |