TR-1350HV4-R
DigiKey raktári szám
283-TR-1350HV4-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-TR-1350HV4-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-TR-1350HV4-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR-1350HV4-R
Leírás
FUSE BRD MT 4A 350VAC 500VDC SMD
Részletes leírás
4 A 350 V AC 500 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
5.5
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,520" H. x 0,199" Sz. x 0,199" M. (13,20mm x 5,05mm x 5,05mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.031 Ohms
Névleges AC feszültség
350 V