STS321120B301
DigiKey raktári szám
283-STS321120B301TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-STS321120B301CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-STS321120B301DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STS321120B301
Leírás
TVS DIODE 12VWM 33VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33V bilincs 12A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
12A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
30pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V (max.)
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
33V