SS-5H-2.5A-APH
DigiKey raktári szám
283-4164-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4164-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS-5H-2.5A-APH
Leírás
FUSE BOARD MNT 2.5A 300VAC RAD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 A 300 V AC DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Furatszerelt Radiális, doboz
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100A
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Joule-integrál (I²t)
40.3
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE
Rögzítés módja
Furatszerelt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,335" H. x 0,169" Sz. x 0,329" M. (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
23 Ohms
Névleges AC feszültség
300 V