SS-5-630MA-AP
DigiKey raktári szám
283-SS-5-630MA-APCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-SS-5-630MA-APTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS-5-630MA-AP
Leírás
FUSE BRD MNT 630MA 250VAC RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
630 mA 250 V AC DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Furatszerelt Radiális, doboz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SS-5-630MA-AP modellek
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Joule-integrál (I²t)
1.51
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CQC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE
Rögzítés módja
Furatszerelt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,335" H. x 0,169" Sz. x 0,329" M. (8,50mm x 4,30mm x 8,35mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.14 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V