SR-5-1.25A-BK
DigiKey raktári szám
283-SR-5-1.25A-BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SR-5-1.25A-BK
Leírás
FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.25 A 250 V AC DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Furatszerelt Radiális, fémdoboz, függőleges
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SR-5-1.25A-BK modellek
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
35A
Csomagolás
Ömlesztve
Joule-integrál (I²t)
13.0
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CCC, cULus, KC-MARK, PSE, SEMKO, VDE
Rögzítés módja
Furatszerelt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,335" átmérő x 0,319" M. (8,50mm x 8,10mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.061 Ohms
Névleges AC feszültség
250 V