SMAJ18CA
DigiKey raktári szám
283-SMAJ18CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-SMAJ18CACT-ND - Vágott szalag (CT)
283-SMAJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ18CA
Leírás
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
29,2V bilincs 13,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
29,2V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
13,7A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
telekommunikáció
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
18V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
20V