SDCL1V2010-2R2M-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SDCL1V2010-2R2M-R |
Leírás | FIXED IND 2.2UH 1.1A 174 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.2 µH árnyékolt Induktor 1.1 A 174mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Telítési áram 1,26A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 174mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Mag anyaga | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,083" H. x 0,067" Sz. (2,10mm x 1,70mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,041" (1,05mm) |