SDCL1V2010-2R2M-R
DigiKey raktári szám
283-SDCL1V2010-2R2M-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-SDCL1V2010-2R2M-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-SDCL1V2010-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDCL1V2010-2R2M-R
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.1A 174 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Induktor 1.1 A 174mohm max. Nem standard
Kategória
Telítési áram
1,26A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
174mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,083" H. x 0,067" Sz. (2,10mm x 1,70mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,041" (1,05mm)