SD25-4R7-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SD25-4R7-R |
Leírás | FIXED IND 4.7UH 2.39A 46.7 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.39 A 46,7mohm Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SD25-4R7-R modellek |
Kategória | Telítési áram 1,83A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 46,7mohm |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás Nem standard |
Induktivitás | Méretek 0,205" H. x 0,205" Sz. (5,20mm x 5,20mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,098" (2,50mm) |