SD25-4R7-R
DigiKey raktári szám
513-1800-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
513-1800-1-ND - Vágott szalag (CT)
513-1800-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD25-4R7-R
Leírás
FIXED IND 4.7UH 2.39A 46.7 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.39 A 46,7mohm Nem standard
EDA / CAD modellek
SD25-4R7-R modellek
Kategória
Telítési áram
1,83A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
46,7mohm
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,205" H. x 0,205" Sz. (5,20mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,098" (2,50mm)