SD20-100-R
DigiKey raktári szám
283-4252-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4252-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4252-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD20-100-R
Leírás
FIXED IND 10UH 1.53A 110 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.53 A 110mohm Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SD20-100-R modellek
Kategória
Telítési áram
903mA
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
110mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,205" H. x 0,205" Sz. (5,20mm x 5,20mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)