SCF4030-15-02
DigiKey raktári szám
283-SCF4030-15-02TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-SCF4030-15-02CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-SCF4030-15-02DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCF4030-15-02
Leírás
FUSE TRIGGERABLE 15A 36V 2 CELL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15A AC 36VDC DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető Felületszerelt
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Felhasználás
Elemvédelem
Sorozat
Tulajdonságok
5 ~ 9V triggerelhető
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tanúsítvány
cURus
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Biztosíték típusa
Áramköri lapra rögzíthető
Tokozás
1612 (4030 metrikus)
Névleges áram (Amper)
15A
Méretek
0,157" H. x 0,118" Sz. x 0,035" M. (4,00mm x 3,00mm x 0,90mm)
Névleges DC feszültség
36VDC
DC hidegellenállás
0.001 Ohms