PTV-6R0H505-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 38
Adatlap
5 F (EDLC) szuperkondenzátor 6 V Radiális 54mohm 1000 óra / 65°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PTV 6V Supercapacitor Pack
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PTV-6R0H505-R
DigiKey raktári szám
283-PTV-6R0H505-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTV-6R0H505-R
Leírás
CAP 5F -10% +20% 6V T/H
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,209" (5,30mm)
Kapacitás
5 F
Méretek
0,839" H. x 0,433" Sz. (21,30mm x 11,00mm)
Tűrés
-10%, +20%
Max. magasság (beültetve)
1,299" (33,00mm)
Névleges feszültség
6 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
54mohm