PTSLR12106V175
DigiKey raktári szám
283-PTSLR12106V175TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-PTSLR12106V175CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-PTSLR12106V175DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTSLR12106V175
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 1.75 A Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
2.5 s
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
6 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
40 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1210 (3225 metrikus), konkáv
Max. feszültség
6V
Méretek
0,127" H. x 0,101" Sz. (3,22mm x 2,58mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.75 A
Vastagság (max.)
0,028" (0,70mm)
Kioldási áram (It)
3.5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
50 A