PTSLR12066V500
DigiKey raktári szám
283-PTSLR12066V500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-PTSLR12066V500CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-PTSLR12066V500DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTSLR12066V500
Leírás
PTC RESET FUSE 6V 5A 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 5 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
2 s
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
13 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
6V
Méretek
0,128" H. x 0,065" Sz. (3,25mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
5 A
Vastagság (max.)
0,047" (1,20mm)
Kioldási áram (It)
10 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
50 A