PTSLR12066V500 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PTSLR12066V500 |
Leírás | PTC RESET FUSE 6V 5A 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 6V 5 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kioldási idő 2 s |
Gyártó Eaton - Electronics Division | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 1 mOhms |
Sorozat | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 13 mOhms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Polimer formájú | Tokozás 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Max. feszültség 6V | Méretek 0,128" H. x 0,065" Sz. (3,25mm x 1,65mm) |
Max. tartóáram (Ih) 5 A | Vastagság (max.) 0,047" (1,20mm) |
Kioldási áram (It) 10 A | Tanúsítvány cURus, TUV |
Max. áram 50 A |