PTSA181260V014
DigiKey raktári szám
283-PTSA181260V014TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-PTSA181260V014CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-PTSA181260V014DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTSA181260V014
Leírás
PTC RESET FUSE 140MA 60V 1812
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PTC regenerálódó biztosíték 60V 140 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
650 mOhms
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
6 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
60V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. tartóáram (Ih)
140 mA
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Kioldási áram (It)
340 mA
Méretek
0,178" H. x 0,126" Sz. (4,53mm x 3,20mm)
Max. áram
10 A
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)