PTSA181230V030
DigiKey raktári szám
283-PTSA181230V030TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-PTSA181230V030CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-PTSA181230V030DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTSA181230V030
Leírás
PTC RESET FUSE 300MA 30V 1812
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PTC regenerálódó biztosíték 30V 300 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
200 mOhms
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.75 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
30V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. tartóáram (Ih)
300 mA
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Kioldási áram (It)
600 mA
Méretek
0,178" H. x 0,126" Sz. (4,53mm x 3,20mm)
Max. áram
40 A
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)