PTSA120648V012
DigiKey raktári szám
283-PTSA120648V012TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-PTSA120648V012CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-PTSA120648V012DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTSA120648V012
Leírás
PTC RESET FUSE 120MA 48V 1206
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PTC regenerálódó biztosíték 48V 120 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1.2 Ohms
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
15 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
48V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. tartóáram (Ih)
120 mA
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Kioldási áram (It)
390 mA
Méretek
0,132" H. x 0,067" Sz. (3,35mm x 1,70mm)
Max. áram
10 A
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)