PTSA120648V012 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PTSA120648V012 |
Leírás | PTC RESET FUSE 120MA 48V 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | PTC regenerálódó biztosíték 48V 120 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 1.2 Ohms |
Gyártó Eaton - Electronics Division | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 15 Ohms |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Típusjelölés autóipar |
Alkatrész státusza Aktív | Minősítés AEC-Q200 |
Max. feszültség 48V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Max. tartóáram (Ih) 120 mA | Tokozás 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Kioldási áram (It) 390 mA | Méretek 0,132" H. x 0,067" Sz. (3,35mm x 1,70mm) |
Max. áram 10 A | Vastagság (max.) 0,039" (1,00mm) |