PTS18128V110
DigiKey raktári szám
283-3154-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-3154-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-3154-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS18128V110
Leírás
PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 8V 1.1 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
300 ms
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
210 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. feszültség
8V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,027" (0,68mm)
Kioldási áram (It)
2.2 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A