PTS120630V012
DigiKey raktári szám
283-3134-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-3134-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-3134-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS120630V012
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 120MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 120 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS120630V012 modellek
Kategória
Kioldási idő
200 ms
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1.4 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
6 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
30V
Méretek
0,128" H. x 0,065" Sz. (3,25mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
120 mA
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)
Kioldási áram (It)
290 mA
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A