PTR030V0900-BK
DigiKey raktári szám
283-PTR030V0900-BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTR030V0900-BK
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 9A RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 9 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
20 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
5 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
20 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
30V
Méretek
0,949" H. x 0,118" Sz. (24,10mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
9 A
Max. magasság (beültetve)
1,169" (29,70mm)
Kioldási áram (It)
18 A
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Max. áram
100 A