PTR030V0700-TR
DigiKey raktári szám
283-PTR030V0700-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTR030V0700-TR
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 7A RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 7 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
17.5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
5 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
30 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
30V
Méretek
0,752" H. x 0,118" Sz. (19,10mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
7 A
Max. magasság (beültetve)
1,051" (26,70mm)
Kioldási áram (It)
14 A
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Max. áram
100 A