PTR030V0250-TR
DigiKey raktári szám
283-PTR030V0250-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-PTR030V0250-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTR030V0250-TR
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 2.5 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
10.3 s
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
70 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
30V
Méretek
0,449" H. x 0,118" Sz. (11,40mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
2.5 A
Max. magasság (beültetve)
0,720" (18,30mm)
Kioldási áram (It)
5 A
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Max. áram
40 A