PHVL-3R9V255-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 18
Adatlap
2.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.9 V Radiális 80mohm 5000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PHVL Low leakage supercapacitors packs
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PHVL-3R9V255-R
DigiKey raktári szám
283-PHVL-3R9V255-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHVL-3R9V255-R
Leírás
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM VT
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PHVL-3R9V255-R modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,209" (5,30mm)
Kapacitás
2.5 F
Méretek
0,839" H. x 0,433" Sz. (21,30mm x 11,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,906" (23,00mm)
Névleges feszültség
3.9 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm