PHVL-3R9H305-R
DigiKey raktári szám
283-PHVL-3R9H305-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHVL-3R9H305-R
Leírás
SUPERCAP 3.9V 3F 0.08 OHM HZ
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.9 V Radiális 80mohm 5000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
3 F
Méretek
0,681" H. x 0,354" Sz. (17,30mm x 9,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,280" (32,50mm)
Névleges feszültség
3.9 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm