PHVL-3R9H155-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 302
Adatlap
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.9 V Radiális 160mohm 5000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
PHVL Low leakage supercapacitors packs
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PHVL-3R9H155-R
DigiKey raktári szám
283-PHVL-3R9H155-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHVL-3R9H155-R
Leírás
SUPERCAP 3.9V 1.5F 0.16 OHM HZ
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,681" H. x 0,354" Sz. (17,30mm x 9,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
3.9 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
160mohm