PHV-5R4V505-R
DigiKey raktári szám
283-PHV-5R4V505-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHV-5R4V505-R
Leírás
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.4 V Radiális, fémdoboz 70mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Kivezetések közötti távolság
0,209" (5,30mm)
Kapacitás
5 F
Méretek
0,839" H. x 0,433" Sz. (21,30mm x 11,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,280" (32,50mm)
Névleges feszültség
5.4 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 100Hz