PHV-5R4V155-R
DigiKey raktári szám
283-PHV-5R4V155-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHV-5R4V155-R
Leírás
CAP 1.5F -10% +30% 5.4V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.4 V Radiális, fémdoboz 160mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,866" H. x 0,681" Sz. (22,00mm x 17,30mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)
Névleges feszültség
5.4 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
160mohm / 100Hz