PHV-5R4H305-R
DigiKey raktári szám
283-4186-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHV-5R4H305-R
Leírás
CAP 3F -10% +30% 5.4V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.4 V Radiális, fémdoboz, vízszintes 80mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz, vízszintes
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
3 F
Méretek
1,280" H. x 0,681" Sz. (32,50mm x 17,30mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)
Névleges feszültség
5.4 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm / 100Hz