PHV-5R4H255-R
DigiKey raktári szám
283-4188-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHV-5R4H255-R
Leírás
CAP 2.5F -10% +30% 5.4V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.4 V Radiális, fémdoboz, vízszintes 80mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz, vízszintes
Kivezetések közötti távolság
0,209" (5,30mm)
Kapacitás
2.5 F
Méretek
0,906" H. x 0,839" Sz. (23,00mm x 21,30mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,433" (11,00mm)
Névleges feszültség
5.4 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm / 100Hz