PHB-5R0V155-R
DigiKey raktári szám
283-3523-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHB-5R0V155-R
Leírás
CAP 1.5F -10% +30% 5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 F (EDLC) szuperkondenzátor 5 V Radiális, fémdoboz 330mohm / 100Hz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
1.5 F
Méretek
0,681" H. x 0,354" Sz. (17,30mm x 9,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
330mohm / 100Hz