PB-5R0V474-R
DigiKey raktári szám
283-PB-5R0V474-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PB-5R0V474-R
Leírás
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Részletes leírás
470 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5 V Radiális, fémdoboz 1ohm / 100Hz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
470 mF
Méretek
0,681" H. x 0,354" Sz. (17,30mm x 9,00mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1ohm / 100Hz