PB-5R0H104-R
DigiKey raktári szám
283-3489-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PB-5R0H104-R
Leírás
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5 V Radiális, fémdoboz 4ohm / 100Hz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,287" (7,30mm)
Kapacitás
100 mF
Méretek
0,512" H. x 0,445" Sz. (13,00mm x 11,30mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4ohm / 100Hz