PA-5R0V224
DigiKey raktári szám
283-2515-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA-5R0V224
Leírás
CAP 220MF -20% +80% 5V T/H
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5 V Radiális, fémdoboz 300mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
220 mF
Méretek
0,681" H. x 0,354" Sz. (17,30mm x 9,00mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
300mohm / 1kHz