MPI2512V2-2R2-R
DigiKey raktári szám
283-4817-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-4817-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-4817-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPI2512V2-2R2-R
Leírás
FIXED IND 2.2UH 2.2A 87 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Induktor 2.2 A 87mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
87mohm max.
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
30MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
1008
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Telítési áram
3,5A
Max. magasság (beültetve)
0,049" (1,25mm)