MLVC06V030C100
DigiKey raktári szám
283-MLVC06V030C100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MLVC06V030C100CT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MLVC06V030C100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLVC06V030C100
Leírás
VARISTOR 42V 30A 0603
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42 V 30 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
46.2 V
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Lökőáram
30 A
Sorozat
Energia
0,1J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
100 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
21.2 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
30 V
Varisztor feszültség (min.)
37.8 V
Varisztor feszültség (tip.)
42 V